Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Taška na box HV Polo Dacy, černá

Stájová taška značky HV Polo.

  • Praktická na zavěšení.
  • Prostorná.
  • Logo HV Polo. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61666
Taška na box HV Polo Dacy, černá Taška stájová HV Polo Dacy, černá

1 561,98 Kč bez DPH

C

1 890,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61666
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 2,7

Praktická stájová taška na zavěšení na box značky HV Polo. Je vyrobená ze silného odolného materiálu, dobře se udržuje. Taška má několik kapes zevnitř i zvenku. Ve spodní části je součástí i držák na deky nebo podsedlové dečky. Taška má ucho na přenášení a k boxu lze přichytit na 2 řemínky se sponou. V přední části je velká kapsa s plastovými sponami. Kontrastní světlé logo a nápis. 

Rozměry: 68 x 60 x 20,5 cm

Zákazníci také hledají jako: taška do stáje HV Polo Dacy, stájová taška

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].