Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Sekera štípací X21 Fiskars 1015642

Kvalitní štípací sekera Fiskars s uhlíkovou čepelí a plastovým pouzdrem.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54952
Sekera štípací X21 Fiskars 1015642 Sekera Fiskars X21
Sekera štípací X21 Fiskars 1015642 Sekera Fiskars X21 - detail rukojeti
Sekera štípací X21 Fiskars 1015642 Sekera Fiskars X21 - s krytem ostří
Sekera štípací X21 Fiskars 1015642 Sekera Fiskars X21

1 363,64 Kč bez DPH

C

1 650,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54952
  • Balení: 1/2/144
  • Hmotnost v kg: 1,74
  • Značka: Fiskars

Velmi kvalitní sekera, která je navržena ke snadnému štípání dřeva. Těžiště sekerky je umístěno velmi blízko čepele, čímž je docíleno perfektního vyvážení pro přesné sekání. Čepel je vyrobena ze speciální uhlíkové ocely kované v zápustce. Precizně vybroušené ostří do konvexního tvaru je méně citlivé na poškození. Díky nové geometrii čepele (zaoblené okraje rozšířeného klínu) usnadňujě vytažení sevřené sekerky. Povrchová úprava PTFE snižuje tření až o 25% a chrání čepel před korozí. Topůrko je vyrobeno z materiálu FibreComp a je vyztužené skelnými vlákny, čímž je pevné trvanlivé a lehké. Má stejné vlastnosti za každého počasí. V místech uchopení je z měkkého plastu. Rozšířený konec topůrka zabraňuje vyklouznutí sekery. Čepel nikdy nespadne z topůrka, protože je již z výroby pevně obklopena plastem, který se nanáší na speciální stříkacím lisu. 

Technické parametry:
Celková délka: 72 cm
Celková hmotnost: 1 570 g
Hmotnost čepele: 840 g

Sekerka je dodávána v plastovém pouzdru, které chrání ostří při skladování a přenášení. Pouzdro je vybaveno bezpečnostním zámkem, který se snadno otvírá i zavírá. Pouzdro je vybaveno pohodlným držadlem pro přenášení nebo zavěšení. 

 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video