Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Sekera Fiskars X27

Velmi kvalitní sekerka Fiskars o délce 92 cm, dodávána v plastovém pouzdře.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54953
Sekera Fiskars X27 Sekera Fiskars X27
Sekera Fiskars X27 Sekera Fiskars X27 v plastovém pouzdře
Sekera Fiskars X27 Sekera Fiskars X27
Sekera Fiskars X27 Sekera Fiskars X27 v plastovém pouzdře

1 462,81 Kč bez DPH

C

1 770,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 54953
  • Balení: 1/2/120
  • Hmotnost v kg: 2,5
  • Značka: Fiskars

Unikátní tvar čepele zajišťuje bezpečnou a účinnou práci. Čepel je kovaná z kvalitní finské oceli, takže se případně jednoduše brousí. Precizně vybroušené ostří štípacích seker v úhlu 30° – 40° má konvexní (vypouklý) tvar, aby bylo méně náchylné k poškození. Zaoblené okraje rozšířeného klínu usnadňují vytažení zatnutých štípacích seker ze špalku. Díky různé tvrdosti těla čepele a ostří se optimalizuje tuhost a trvanlivost ostří. Protože je čepel potažena vrstvou PTFE, snižuje se tření až o 25% a sekera tak snadno vniká do dřeva. Teflonová vrstva navíc břit chrání před korozí. Pro přesnou práci je důležité těžiště sekery. Všechny sekery FISKARS X ho mají velmi blízko čepele, a tak je práce s nimi nejen mnohem účinnější, ale hlavně přesná. Topůrko z materiálu FibreComp je vyztuženo skelnými vlákny a má konec z měkčeného plastu. Dokáže tak lépe absorbovat rázy, pohodlně se drží a neklouže. Rozšířený konec topůrka brání vyklouznutí sekery z ruky. Celková speciální konstrukce sekery zajišťuje, že čepel nikdy nespadne.

Technické parametry:
Celková délka: 92 cm
Celková hmotnost: 2 800 g
Hmotnost čepele: 1 830 g

 

Součástí balení sekery je i plastové pouzdro s bezpečným zámkem a pohodlným držadlem pro přenášení a k zavěšení. Pouzdro chrání ostří čepele při přenášení a skladování. Sekery FISKARS řady X se vyznačují neobyčejnou trvanlivostí, moderním designem a výbornými užitnými vlastnostmi.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: