Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Cukrovarské řízky Energys, 25 kg

Cukrovarské řízky jsou výborným zdrojem vysoce stravitelné vlákniny – pektinů. Jsou vhodné pro všechny kategorie koní, a díky nízkému obsahu cukrů a bílkovin také pro starší a nemocné koně či koně v rekonvalescenci. Krmivo může sloužit také jako prevence žaludečních vředů nebo součást jejich léčby.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60390
Cukrovarské řízky Energys, 25 kg Řízky cukrovarské ENERGYS, 25 kg
Cukrovarské řízky Energys, 25 kg Řízky cukrovarské ENERGYS, 25 kg

313,04 Kč bez DPH

C

360,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 60390
  • Balení: 1/40
  • Hmotnost v kg: 25

Cukrovarské řízky jsou výborným zdrojem čisté, přírodní a vysoce stravitelné vlákniny – pektinů. Jsou vhodné pro všechny kategorie koní a díky nízkému obsahu cukrů a bílkovin také pro starší a nemocné koně či koně v rekonvalescenci. Krmivo může sloužit také jako prevence žaludečních vředů nebo součást jejich léčby.

Dávkování: krmná dávka je 1 – 2 kg denně. Nezapomeňte ji ale přizpůsobit plemeni, věku, zátěži a kondici vašeho koně nebo ponyho. POZOR! Před zkrmováním je nutno řízky máčet ve vodě alespoň 9 hodin v poměru 1:4 (1 díl řízků a 4 díly vody).

Balení: 25 kg

 

 

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: