Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Olej na kopyta se štětečkem, Rapide, 750 ml

Velmi kvalitní olej na kopyta značky Rapide v praktickém balení včetně štětce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 82131
Olej na kopyta se štětečkem, Rapide, 750 ml Olej na kopyta se štětečkem, Rapide, 750 ml

485,95 Kč bez DPH

B

588,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 82131
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,75

Sleva: uzávěr mírně teče

Rapide Hoof Oil chrání kopyta vašich koní proti popraskání. Pravidelné používání udržuje kopyta v optimální kondici. Udržuje je lesklá s perfektním vzhledem. Rapide Hoof oil je také vhodný pro finální úpravu kopyt před soutěží. 750 ml balení je i velmi praktické. Je vybavené štětcem, který je pod víčkem pro okamžitou a snadnou aplikaci. Obsahuje minerální oleje, tuky, vavřínový olej a vazelínu.

Návod k použití: Očistěte kopyta hrubým kartáčem, popřípadě omyjte vodou, pokud je to nutné. Aplikujte Rapide Hoof Oil štětcem.

Složení (INCI): MINERAL OIL, PETROLATUM, LAURUS NOBILIS OIL

Výrobce: Rapide International BV, Tolstraat 2, 7482 DB Haaksbergen, Nizozemsko

 

Schváleno ÚSKVBL 157-15/C.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].