Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Prací prostředek Rapide Tech Wash, 300 ml

Prací prostředek nejvyšší kvality od firmy Rapide, který udrží specifické vlastnosti Vašeho oblečení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81636
Prací prostředek Rapide Tech Wash, 300 ml Rapide Tech Wash 300 ml
Prací prostředek Rapide Tech Wash, 300 ml Rapide Tech Wash 300 ml

228,10 Kč bez DPH

B

276,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 81636
  • Hmotnost v kg: 0,3
  • Značka: TreeHill s.r.o.

Rapide Tech Wash je jemný prací prostředek nejvyšší kvality určený zejména pro udržení specifických vlastností vysoce kvalitních prodyšných a současně nepromokavých oděvů. Je určen nejen pro praní membránových oděvů, ale pro veškeré funkční materiály pro běžné nošení a sport. Správná péče o vaše funkční oblečení udrží a prodlouží specifické vlastnosti tohoto oblečení.
Přípravek Rapide Tech Wash je vhodný pro praní funkčních materiálů jako je např. Gore-Tex, Hard-Shell, Soft-Shell, HyVent, Fleece, Moira a výrobků s použitím dutých vláken obecně (bundy, spacáky atd.) Je vhodný i pro praní všech sportovních dresů, termo prádla, ale i gym. oblečení, plavek apod.

Návod k použití:
Důkladně protřepejte obsah balení před použitím. Vyčistěte dávkovací přihrádku pračky od zbytků pracích prostředků. Vložte oblečení do automatické pračky a 40 ml přípravku Tech Wash do dávkovací přihrádky pro prací prostředky. Spusťte 40?C nebo 30?C hlavní prací program. Před spuštěním překontrolujte instrukce pro praní na štítku oděvu. Spusťte důkladný máchací program. V případě skvrn na oděvu naneste na skvrny koncentrovaný Tech Wash před hlavním praním. Přípravek Tech Wash lze použít i pro ruční praní: 20 ml na přibližně 10l vody. Namočte oblečení rovnoměrně a důkladně vymáchejte. Použijte sušičku prádla na nízkou teplotu nebo nechte volně uschnout. Překontrolujte opět instrukce pro praní na štítku oděvu před použitím sušičky prádla. Neždímejte ručně kroutivým pohybem! Neodstřeďujte, nechte volně odkapat!
Tip: Svažte dlouhé rukávy nebo nohavice pro zamezení obrácení oděvu naruby. Zapněte zipy včetně suchých zipů.
Povrchově aktivní látky v přípravku Tech Wash plně vyhovují kritériím bio-odbourávání. (Regulace detergentů EC No 648/2004). Neobsahuje alkalické látky ani bělidla. Udržujte mimo dosah dětí.

Zákazníci také hledají jako: prací prostředek, Rapide na praní, praní membrán

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: