Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Podložka podsedlová Norton, čirá, gelová

Gelová podložka pod sedlo značky Norton.

  • Protiskluzový materiál.
  • Vysoká absorpce nárazu.
  • Univerzální velikost.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 76331
Podložka podsedlová Norton, čirá, gelová Podložka podsedlová Norton, čirá, gelová

1 066,12 Kč bez DPH

B

1 290,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 76331
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1,016
  • Značka: PFIFF

Gelová podložka pod sedlo značky Norton. Velmi měkká a pohodlná, s vysokou absorpcí nárazu. Doporučujeme hlavně pro koně, kteří mají problémy se zády nebo jsou více citlivá v oblasti zad. Dodáváno v tašce na zip z PVC.
Velikost: 42,5cm x 54cm. 

Zákazníci také hledají jako: podložka pod sedlo Norton

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].