Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Plastová miska s protiskluzovou gumou, mix barev, průměr 23 cm

Plastová miska s gumou podložkou El Marel od výrobce Georgeplast je kulatá plastová miska s gumovou protiskluzovou podložkou. Elegantní a vkusné řešení proti posunování misky po podlaze. Gumu lze sundat.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50749
Plastová miska s protiskluzovou gumou, mix barev, průměr 23 cm Plastová miska s protiskluzovou gumou, mix barev, průměr 23 cm

44,26 Kč bez DPH

X

53,55 s DPH

Sleva 15 % Původní cena 52,07 Kč bez DPH / 63,00 Kč s DPH

K dispozici 2 ks

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50749
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Rozměry:

průměr 23 cm, výška 8 cm

Barva: dle aktuální nabídky (růžová, šedá, modrá). V případě zájmu kontaktujte pracovníka prodejny nebo připište barevné provedení do poznámky objednávky.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].