Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Olej na kůži LEOVET Eco Friendly, 450 ml

Olej na kůži z přírodní řady Leovet. Dobře se vsakuje a zanechává jemný povrch.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 71377
Olej na kůži LEOVET Eco Friendly, 450 ml Olej na kůži LEOVET Eco Friendly, 450 ml

347,11 Kč bez DPH

B

420,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 71377
  • Balení: 1/8
  • Hmotnost v kg: 0,45
  • Značka: Leovet-Österreich, CZ Kramler Bernhard

Olej na kůži pro silně náročnou kůži. Vniká hluboko dovnitř kůže a udržuje kůži jemnou s dlouhou životností. Díky přírodním olejům se dobře vsakuje do kůže a nezanechává žádný nepříjemný povrch. Obsažené látky: jojobový olej, kokosový olej, slunečnicový olej, včelí vosk, vosk z ovčí vlny

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].