Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Olej na kopyta s vavřínem a měsíčkem Eliott 500 ml

Olej na kopyta s obsahem vavřínu a měsíčkem lékařským.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73777
Olej na kopyta s vavřínem a měsíčkem Eliott 500 ml Olej na kopyta s vavřínem a měsíčkem Eliott 500 ml
Olej na kopyta s vavřínem a měsíčkem Eliott 500 ml Olej na kopyta s vavřínem a měsíčkem Eliott 500 ml

285,12 Kč bez DPH

C

345,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 73777
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Olej podporuje optimální růst kopyt a jejich elas­tičnost. Přírodní látky působí do hloubky rohoviny a obnovují její funkčnost. Je vhodný nejen na běžné ošetření zdravých kopyt, ale rovněž na kopyta drobivá, vylamující se, suchá a pomalu rostoucí.

Vyživující olej na kopyta Eliott s vavřínem a měsíčkem lékařským je díky této kombinaci obsahu účinných látek ideální pro péči o kopyta koní. Vavřínový olej je antibakteriální, antimykotický, bohatý na kyselinu laurovou, zvláčňuje a hloubkově vyživuje kopytní rohovinu a chrání ji před vysycháním. Měsíček lékařský má zklidňující a protizánětlivé účinky. Olej se snadno aplikuje rozprašovačem zejména na kopytní korunku.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: