KAMIR

Mazání na podlomy Rapide Mud Fever Ointment, 250 ml

Mast na podlomy značky Rapide.

  • K ošetření podlomu.
  • Podporuje léčbu.
  • Nepoužívat jako prevenci. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11879
Mazání na podlomy Rapide Mud Fever Ointment, 250 ml
Mazání na podlomy Rapide Mud Fever Ointment, 250 ml

444,63 Kč bez DPH

B

538,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 11879
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,3

Mast pro koně určená na ošetření a podporu léčby podlomu nebo ošetření suché a hrubé kůže spěnky a hlezna.

V záhybech kůže na zadní straně pod spěnkovým kloubem se hromadí nečistoty, které v kombinaci s vlhkostí způsobují tvorbu strupů, vypadávání srsti a možnou bakteriální infekci. Používáním přípravku Rapide Mud Fever Ointment je možné podpořit léčbu těchto negativních jevů. Přípravek se nepoužívá k prevenci.

Návod k použití: Očistěte opatrně avšak důkladně postiženou oblast suchou a čistou látkou a udržte v suchu před vlastní aplikací masti. Následně aplikujte mast Rapide Mud Fever Ointment. Aplikujte i několikrát denně do vymizení obtíží. Složení (Ingredients): viz. originální obal Uchovávejte mimo dosah dětí Skladujte v dobře uzavřených původních obalech při pokojové teplotě. Spotřebujte do 12 měsíců po prvním otevření obalu. Výrobce:  Rapide International BV, Tolstraat 2, 7482 DB Haaksbergen, Nizozemsko

 

Schváleno ÚSKVBL 163-16/C.

Zákazníci také hledají jako: mast na podlomy Rapide

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].