Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dezacin VET pulvis, 30g - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti

EXPIRACE ČERVEN 2024

Vstřebatelný hemostatický prášek určený k zástavě krvácení z ran, odřenin a povrchových poranění, snižující mikrobiální zátěž v místě poranění.

  • Vhodný do otevřených ran. 
  • K zástavě krvácení. 
  • Dobře se vstřebává. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80179
Dezacin VET pulvis, 30g - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti Dezacin VET pulvis, 30g

289,26 Kč bez DPH

X

350,00 s DPH

Sleva 29 % Původní cena 404,96 Kč bez DPH / 490,00 Kč s DPH

K dispozici 1 ks

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80179
  • Hmotnost v kg: 0,1

Vstřebatelný hemostatický prášek určený k zástavě krvácení z ran, odřenin a povrchových poranění, snižující mikrobiální zátěž v místě poranění.

Vstřebatelný prášek s antimikrobiálními vlastnostmi na všechny druhy ran, odřenin a povrchové poranění s hemostatickým účinkem. Vhodný do otevřených operačních ran, před uzavřením rány. Při malých operačních výkonech jako je kastrace, otevřená zlomenina, zánětlivé procesy na paznehtech. 
Balení: 30 g

 

Číslo schválení ÚSKVBL: 062-18/C.

Zákazníci také hledají jako: prášek na rány pro koně

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].