Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Drezurní podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, černá

Podsedlová dečka v luxusním vzhledu značky Eskadron. 

  • Prodyšný materiál.
  • Protiskluzové prvky. 
  • Zdobené logo.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80205
Drezurní podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, černá Drezurní podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, černá
Drezurní podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, černá Drezurní podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, černá

1 727,27 Kč bez DPH

B

2 090,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80205
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Podsedlová dečka z kolekce Eskadron je vyrobena z kvalitního prodyšného materiálu. Dečka je zdobená lesklým logem. V oblaasti kohoutku a po obvodu krku je vypodložená s logem Eskadron. Prosívání ve tvaru drobných trohúhelníků je doplněno silikonovými protiskluzovými pásky. Dečka má poutka na podbřišník. Na hřbetě je prodyšný pruh. 

Parametry

BarvyČerná
ZnačkaEskadron

Zákazníci také hledají jako: podsedlovka Eskadron Sparkle

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].