Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Zimní čepice QHP Jayda, černá

Zimní čepice s bambulí značky QHP.

  • Kovové logo QHP.
  • Lesklé ozdobné kamínky. 
  • Uvnitř teplá flees. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79491
Zimní čepice QHP Jayda, černá Čepice zimní QHP Jayda, černá

239,67 Kč bez DPH

X

290,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79491
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,15

Zimní čepice z kolekce QHP je uvnitř podšita teplým fleecem. Čepice má bambuli, kovové logo QHP a uprostřed je znak třmenu z jemných lesklých černým kamínků. 

 

MAteriál: 100% akryl, 1000 polyester 

Zákazníci také hledají jako: čepice ke koním QHP Jayda

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].