Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Calibra Cat kapsa Premium Adult Duck & Chicken 100 g

Kapsička s jemným kuřecím a kachním masem je zárukou vysoké chutnosti kapsičky. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52027
Calibra Cat kapsa Premium Adult Duck & Chicken 100 g Calibra kapsička

15,65 Kč bez DPH

C

18,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52027
  • Balení: 1/24/576
  • Hmotnost v kg: 0,108
  • Značka: Calibra

Vyvážené složení kvalitního masa zaručuje jak vysokou chutnost, tak dobrou stravitelnost i pro náročné kočičky.  

 

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (78 % v kouscích, z toho 10 % kachna, 10 % kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Analytické složky: Vlhkost 82 %, Hrubý protein 9 %, Hrubé oleje a tuky 4,5 %, Hrubý popel 3 %, Hrubá vláknina 1 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 250 m.j., Vitamín E 25 mg, Síran zinečnatý monohydrát (Zn) 10 mg, Oxid manganatý (Mn) 2,5 mg, Taurin 450 mg, Biotin 50 µg

Parametry

ZnačkaCalibra
Složení krmivadrůbež, kachna, kuře
Stáří/kondice kočky Dospělý/Adult

Zákazníci také hledají jako: Kapsička Calibra pro kočky s kachním a kuřecím masem, Kočka kachní a kuřecí kapsa Calibra, kachní a kuřecí kapsička Calibra pro kočky, Calibra kachna a kuře

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].