Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Baterie GP Ultra Alkaline AAA, 2 ks

Alkalické baterie GP Ultra Alkaline mají schopnost impulsního výkonu, který umožňuje přístrojům – např. digitální technice, kamerám, fotoaparátům, svítilnám – pracovat spolehlivěji a lépe. Nelze dobíjet.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55127
Baterie GP Ultra Alkaline AAA, 2 ks Foto Baterie GP Ultra Alkaline AAA, 2 ks
Baterie GP Ultra Alkaline AAA, 2 ks Foto Baterie GP Ultra Alkaline AAA, 2 ks

24,00 Kč bez DPH

C

29,04 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 55127
  • Balení: 1/40
  • Hmotnost v kg: 0,04

Alkalické baterie GP Ultra Alkaline poskytují více energie a tím lepší výkon a delší dobu provozu v jakémkoliv zařízení. Díky vyšší vodivosti elektrod a upravené vnitřní konstrukci baterie byl navíc snížen vnitřní odpor a vylepšeny podmínky pro vysoké odběry elektrického proudu. Nejlépe výkon alkalické baterie vynikne u zařízení s velkým odběrem proudu a zařízení s pulzním odběrem, kde použitím baterií GP Ultra Alkaline získáme výrazně delší dobu provozu.

Technické parametry:
typ: GP 24AU
počet kusů v balení: 2
velikost: AAA, LR03
jmenovité napětí (V): 1,5
Rozměr (mm): ∅ 10,5, výška 44,5

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: