Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Bandáž elastická FlexOn, černá, 7,5cmx4,5m

Elastická bandáž pro koně s velmi dobrou přilnavostí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61950
nové
Bandáž elastická FlexOn, černá, 7,5cmx4,5m Bandáž elastická FlexOn, černá, 7,5cmx4,5m

33,06 Kč bez DPH

B

40,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61950
  • Balení: 1/18
  • Hmotnost v kg: 0,06

Elastická víceúčelová bandáž. Neškrtí a zabraňuje přílišnému utažení. 7-vrstvá struktura s dokonalou přilnavostí. Nerozpustí se, netvrdne, dýchá, nevysychá, vodě odolná. Velmi pevná, zůstává na místě.

Použití: Bandáž aplikujte s 50% natažením. Při dokončování obvazu neutahujte poslední ovinutí. Jednoduše obinadlo přiložte a uhlaďte. Lepící páska může být přidána pro zvýšení fixace a upevnění obinadla, zejména když je venkovní teplota pod 45°F (7,2°C). Bandáž musí být denně měněna.

Zákazníci také hledají jako: bandáž, flexon

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].