Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vyhřívaná misková napáječka s plovákem LAKCHO 2, plastová, 24 V - 80W

Proti zamrzání zbytkové vody v napáječce je na spodní straně napáječky vyhřívací topné těleso o výkonu 50 W nebo 80 W.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 45013
Varianty

4 900,00 Kč bez DPH

A

5 929,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis produktu

  • Objednací číslo: 45013
  • Balení: 1/30
  • Hmotnost v kg: 6
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Plováková napáječka s ohřevem pro skot, ovce, koně. Průtok vody cca 7 l/min. při 4 bar. Přípojka 1/2" zdola pomocí pancéřované hadice (součást dodávky). Lze upevnit na polyetylenový podstavec který naleznete v souvisejících produktech. . Barva: zelená. Šířka: 384 mm. Pro 10 až 20 ks skotu.


Topné těleso 50 nebo 80 W vyhřívá misku napáječky, přívodní potrubí je zaizolováno v podstavci nebo jej lze vyhřívat topným kabelem. Pro vyhřívání přívodní trubky se využívá zemní teplo ze šachty hluboké alespoň 1 m pod postavcem napáječky.
Při použití bez možnosti vybudování zemní šachty, je vhodné podsatvec vyplnit tepelnou izolací (minerální vatou) až cca 10 cm pod topné těleso tak, aby topné těleso nemuselo ohřívat vzduch v podstavci, který se ochlazuje od podložky. Přivodní trubka se pak musí ohřívat topným kabelem vždy. Provoz topného tělesa je signalizován kontrolním světlem.

Zákazníci také hledají jako: Vyhřívací napáječka, vyhřívaná plováková napáječka plastová

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: