Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska

Vyhřívací kabel ohřívá pouze spodní stranu misky. Vyhřívací kabel pro napáječky SB 2 o výkonu 33 W a provozním napětí 24 V se připevňuje na spodní stranu misky napáječky. Součástí kabelu je integrovaný termostst, který zapíná kabel při +5°C, vypíná jej, pokud teplota misky přesáhne +15°C.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44040
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska

1 190,00 Kč bez DPH

A

1 439,90 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44040
 • Balení: 1/-/-
 • Hmotnost v kg: 0,31
 • Značka: LISTER GmbH

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Dotaz na zapojení topného kabelu s termostatem
  Martin Havelka, 29.10.2018 9:43:29
  Dobrý den, potřebuji pomoci majitelce stáje se zapojením vyhřívacího kabelu. O elektrice něco vím, ale nemám ponětí, jak se zapojuje, protože podané informace jsou "neúplné". O co jde: Kabel s termostatem má jen jeden výstupní drát (co mi ukázala). Ten se nejspíše zapojuje na jeden pól výstupu z trafa, ale co ten pól druhý? A co v tom kabelu topí? V silikonové bužírce jsou jakási skelná vlákna a uvnitř dva druhy tenkých drátků - měď a ocel. Tyto drátky vytvářejí teplo? Pak by ale druhý konec kabelu měl být připojen na druhý vývod trafa? A ještě jeden dotaz - pokud se kabel poškodí, není problém ho v místě poškození spájet a zaizolovat? (třeba smršťující se bužírkou?) Díky za informace. Rád bych majitelce pomohl, ale nikdy jsem to zapojené neviděl a nemám o tom ponětí. A to o elektřině opravdu něco vím …:)) Pěkný den M.H.
  • RE: Dotaz na zapojení topného kabelu s termostatem
   Jan Kamír, 29.10.2018 14:02:26
   Dobrý den, zapojit se musí do trafa oba konce kabelu. Jedna strana kabelu (bez štítku) slouže pouze k připojení do trafa, druhá strana kabelu (se štítkem) slouží k vyhřívání a rovněž k připojení do trafa. K tomu účelu u vyhřívací strany kabelu posledních cca 30cm také nevyhřívá (označeno na kabelu ryskou) . Část která vyhřívá se omotává okolo přívodu a druhý kabel se pak souběžně vede podél potrubí k trafu. Kabely musí být chráněny a instalovány tak, aby byli mimo dosah zvířat, dětí a neoprávněných osob. Nesmí se jakkoliv používat poškozené kabely. Poškozené kabely neopravujte a dále nepoužívejte. S pozdravem Jan Kamír
 • kabel
  Vlaďka V., 18.09.2018 8:23:29
  Dobrý den, kolik metrů má kabel : Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H , který máte v nabídce ? Nenašla jsem uvedeno. Děkuji moc za odpověď. V.
  • RE: kabel
   Ondra, 18.09.2018 8:43:13
   Dobrý den, délka kabelu je 2,85 m viz návod. Kabel je na cca 1 metr přívodního potrubí.
 • Vyhřívací kabel
  Bahula J., 13.04.2016 17:52:55
  Vážení, zajímá mě zda se dá kabel dát pod koberec v parapetu okna, aby se zvýšila povrchová teplota. V daném místě je tepelný most. Okno je u podlahy. Děkuji za odpověď.
  • RE: Vyhřívací kabel
   Jan Kamír, 14.04.2016 8:42:57
   Dobrý den, kabel není určený k tomuto použití a proto nemůžu zaručit, že bude plnit v tomto případě svou funkci. Kabel se nesmí navíc křížit a krátit. S pozdravem Jan Kamír
 • dotaz na vyhřívání napaječek
  Jedlička, 25.05.2014 22:40:44

  Dobrý den, zařizuji stáj pro koně a potřebuji poradit jak a co všechno potřebuji k vyhřívání napaječek. Potřebuji vyhřívání pro 3 boxy + případné rozšíření na 4 boxy. Poraďte mi prosím co všechno mám koupit. Děkuji Jedlička

  • RE: dotaz na vyhřívání napaječek
   Jan Kamír, 26.05.2014 10:53:03

   Dobrý den, možností je více a z toho důvodu mě prosím s tímto dotazem kontaktujte na adrese jan.kamir@kamir.cz

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].