Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sportovní taška HV Polo Favouritas - olivová

Sportovní taška přes rameno z nové kolekce HV Polo.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78592
Sportovní taška HV Polo Favouritas - olivová Taška sportovní HV Polo Favouritas, olivová XX
Varianty

454,55 Kč bez DPH

X

550,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78592
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,59

Luxusní sportovní taška přes rameno HV Polo Favouritas v tyrkysové, modré, korálové, citrónové, oceánové nebo červené barvě. Taška má velice zajímavý design a tištěné logo firmy HV Polo. Taška je velmi prostorná, má zapínání na zip, kratší uši a popruh přes rameno. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].