Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Lesk na srst a hřívu Rapide, 500 ml

Kvalitní lesk na srst a hřívu od firmy Rapide.

  • Odpuzuje špínu.
  • Pečuje o hřívu.
  • Zanechává hedvábný lesk. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81670
Lesk na srst a hřívu Rapide, 500 ml Lesk na srst a hřívu Rapide, 500 ml
Lesk na srst a hřívu Rapide, 500 ml Lesk na srst a hřívu Rapide, 500 ml

318,18 Kč bez DPH

B

385,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 81670
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,5

Rapide Tangle and Shine čistí a pečuje o hřívu, ocas a srst vašeho koně. Odpuzuje špínu a udržuje ošetřené části nádherně lesklé. Hříva a ocas se velmi dobře rozčesávají a nezacuchávají se, jsou hedvábně jemné a lesklé. 

 

Návod k použití: Před použitím velmi důkladně protřepejte! Nastříkejte Rapide Tangle and Shine na hřívu a ocas a nechte zaschnout. Kartáčujte hřívu a ocas jemným kartáčkem. Nepoužívejte tento produkt, pokud je kůň osedlán. Zabraňte přímému kontaktu s očima, může dojít k podráždění očí.

Složení (INCI): AQUA, DIMETHICONE, SILICONOIL, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, TRIDECETH-10, CYCLOTETRASILOXANE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BUTYLPARABEN

K výrobku doporučujeme dokoupit mechanický rozprašovač 81673.

 

Schváleno ÚSKVBL 158-15/C. 

Zákazníci také hledají jako: rozčesávač hřívy, lesk na hřívu, lesk na srst

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].