Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Zahradní pistole AQUACRAFT 740460, Premium, Jet

Plastová konstrukce vysoce odolná proti nárazům. 3 úrovně nastavení postřiku s protiskluzovým gumovým okrajem pro snadné uchopení. Ergonomický přední spouštěč s praktickým zámkem.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54702
Zahradní pistole AQUACRAFT 740460, Premium, Jet Zahradní pistole AQUACRAFT 740460, Premium, Jet
Zahradní pistole AQUACRAFT 740460, Premium, Jet Zahradní pistole AQUACRAFT 740460, Premium, Jet

165,29 Kč bez DPH

C

200,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54702
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,16
  • Značka: AquaCraft

Zákazníci také hledají jako: zavlažovací pistole zahradní, zahradní postřikovací pistole, zahradní pistole na vodu, pistole na zahradní hadici, zahradní stříkací pistole, zahradní zavlažovací pistole, zahradni pistole, zahradní pistole postřikovací, pistole zahradní

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].