Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Přístřešky pro skot, mobilní boxy

Mobilní venkovní box pro skot musí něco vydržet - dopravu, skládání a rozkládání, vystavení povětrnostním vlivům a v neposlední řadě i nešetrné zacházení. Tohle všechno víme a proto si sami vyrábíme robustní přístřešky pro skot z pozinkovaného železa.

Naše mobilní boxy jsou téměř nezničitelné a budou vám dlouho sloužit.

Přístřešek se skládá z železné konstrukce a ohradních panelů, které lze snadno vyměňovat. Můžete také koupit samotnou konstrukci a mobilní přístřešek si vybavit po svém.

Při výběru vhodného řešení mobilního boxu vám rádi poradíme. K dispozici máte také návody na montáž přístřešku a další dokumenty ke stažení.

Přístřešky jsou sestaveny z kovových ohradních panelů naší výroby.

Řadit podle:
Nalezeno 6 produktů
1

Hledáte také jako boxy pro krávy, boxy pro skot, mobilní boxy pro skot, venkovní přístřešky pro skot, pastevní přístřešky pro skot, levné přístřešky pro sko

Přístřešky pro skot jsou sestaveny z kovových ohradních panelů vlastní výroby.