Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Hrazení pro skot

Kovové ohrady pro skot jsou robustním a zároveň variabilním řešením. Sestavují se z jednotlivých přenosných ohradních panelů typu Texas, které nabízí široké možnosti kombinací nebo rozšíření mobilní ohrady pro skot o nové zábrany. Hrazení tak roste s vaším chovem, protože jednotlivé ohradní panely můžete dokupovat zvlášť a vzájemně je kombinovat či nahrazovat.

Všechny prvky mobilního hrazení pro skot máme skladem a na Vaši objednávku budeme operativně reagovat.

Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se mobilního hrazení pro skot, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Nakupujte přímo od výrobce!

Velmi kvalitní zpracování ohradních panelů. Při výrobě jsou použity nejnovější technologie (3D laser, svářecí robot). Všechny díly žárově zinkovány.

Řadit podle:
Nalezeno 15 produktů
1

Podívejte se také na kovové naháněcí hrazení pro skot a kovové hrazení pro ovce.


Hledáte také jako: zábrany pro skot, texas panely, přenosné hrazení pro skot, mobilní hrazení pro skot, ohrady pro koně, hrazení pro koně, kovové hrazení, zábrany pro koně.