Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Panel ohradní EURO pozink, 3 x výplň, výška 1,6 m, řetízek, délka 3,6 m

Ohradní panely s výplní jsou určeny především do manipulačních ohrad. Zvířatům omezuje výhled a lépe je navádí do volného prostoru před sebou. Výplň je ve třech polích, spodní a horní pole jsou prázdné, především z důvodu omezení dalšího zvyšování hmotnosti panelů a možnosti zvířata popohánět.

  • Součástí výrobku jsou 2 ks řetízků a 2 očka.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34262
Panel ohradní EURO pozink, 3 x výplň, výška 1,6 m, řetízek, délka 3,6 m Panel ohradní EURO pozink, 3 x výplň, výška 1,6 m, řetízek, délka 3,6 m

5 300,00 Kč bez DPH

C

6 413,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 34262
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 74

Ohradní panel pro naháněcí a manipulční uličky se 3 výplněmi v délce 3,6 m a výšce 1,6 m. Žárově zinkovaný.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Parametry

Délka [mm]od 3,6 m
Výškaod 1,6 m

Zákazníci také hledají jako: přenosné mobilní hrazení, ocelové hrazení EURO, železný ohradní panel texas pozinkovaný

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].