Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Manipulační ohrada pro skot KOMFORT

Manipulační naháňky slouží pro snadnou manipulaci se skotem, případně většími plemeny ovcí. Dobře zvolené manipulační ohrady pro skot nevytvářejí žádný “mrtvý” prostor a zvířata jsou směrována přímo do naháněcí uličky.

Celek naháněcí soupravy pro skot je sestaven z robustních ohradních panelů, které lze v případě poškození snadno vyměnit. Manipulační soupravu Komfort dodáváme v několika provedeních, lišících se podle počtu chovných kusů i potřeb chovatelů. U všech naháněčích uliček KOMFORT najdete špičkovou fixační klec Priefert, díky které můžete bezpečně, rychle a jednodušeji fixovat jednotlivé kusy pro inseminaci, kontrolu, očkování, zjišťování březosti nebo odběr krve a DNA.

Sestavu lze také doplňovat a rozšiřovat o jednotlivé panely Texas nebo jiné součásti.

Hlavní výhody soupravy KOMFORT s fixační klecí s čelem PRIEFERT, dveřmi SLIDE a košem

Hrazení je žárově zinkováno, klec je lakovaná, včetně bočního koše.

Přístup k vemeni pro oddojení mléka nebo pro napojení telete.

Snadná kontrola a doplnění ušních známek.

Přístup pro inseminaci.

Kontrola březosti a pomoc při porodech.

Odběr krve a DNA

Jednoduché třídění stáda.

Snadá manipulace.

Manipulační souprava Komfort

Legenda:

 1. Hluboký čelní koš usnadňuje odchyt rohatých kusů.
 2. Fixační čelo PREIFERT s manuálním, poloautomatickým a automatickým provozem.
 3. Manipulační uličky s bočními dveřmi, které umožňují pohodlný vstup obsluze za zvíře.
 4. Posuvné dveře oddělují vlastní uličku od naháněcí ohrady, umožňují oddělení jednotlivých zvířat a zamezují jejich vrácení.
 5. Vstupní dveře do naháněcí ohrady umožňují pohodlný vstup za zvíře. Těmito dveřmi lze oddělovat kusy, které není třeba prohánět uličkou.
 6. Vyztužovací rámy zabraňují posouvání hrazení při tlaku zvířat.
 7. U naháněcích dveří při plném dovření nevzniká žádný "mrtvý" prostor a zvíře je směrováno přímo do uličky.

Celou sestavu je nutné zafixovat proti posunutí zvířaty. Na betonové panely lze přišroubovat přímo, pokud je instalace na louce, lze použít trny pro fixaci přístřešků nebo lze zatlouct do každého spoje dřevěný kůl a hrazení k němu přivázat.

Více informací
 • Doporučujeme
 • Nejnižší cena
 • Nejvyšší cena
 • Název (A-Z)
 • Hodnocení
Nalezeno 9 produktů
1

Více informací o manipulačních soupravách najdete také v prospektu Zařízení pro chov masného skotu v knihovně chovatele.

Sháníte manipulační soupravy pro ovce?