Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Předváděcí vodítko na výstavy, černé, 130 cm

Toto nylonové vodítko je velmi slabé, 5 mm tlustý nylon, a nekazí celkový dojem psa. Využívá se převážně na výstavy a předvádění, kde musí být vodítko co nejméně viditelné, aby nekazilo celkový dojem psa.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51718
Předváděcí vodítko na výstavy, černé, 130 cm Předváděcí vodítko na výstavy, černé, 130 cm

103,31 Kč bez DPH

C

125,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51718
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,1

Rozměr:
Délka: 130 cm
Šíře: 5 mm

Barva: černá.

Zákazníci také hledají jako: Předváděcí vodítko pro psy, výstavní vodítko pro psy, slabé vodítko pro psy, vodítko na výstavy psů, předváděčka Juko, předváděcí šňůra

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].