Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kartáč pro kočky a psy, drátky, samočistící, 10,8 x 8 x 19,5 cm

Samočistící kartáč ideální k odstranění odumřelé srsti.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50419
Kartáč pro kočky a psy, drátky, samočistící, 10,8 x 8 x 19,5 cm Kartáč pro kočky a psy, drátky s kuličkami, samočistící, 9,8 x 6 x 16,5 cm

163,64 Kč bez DPH

C

198,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50419
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,2

Zuby s vysokou hustotou umožňují odstranit pomocí několika tahů větší množství srsti než klasický hřeben. Pomocí tlačítka na zadní straně kartáče vysunete do popředí pevnou plochu kartáče a tím docílíte samo vyčištění kartáče bez použití prstů. Kartáč je vhodný pro všechny typy srsti a malá až střední plemena.

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].