Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Podložka Vetbed, šedo - modrá tlapky - 100×160 cm

Pohodlný pelíšek pro psy i kočky vhodný ve všech fázích života. Má skvělou odolnost, jedinečnou schopnost odvést vodu a vlhkost od zvířete a na povrchu zůstává suchý. Zároveň výborně udržuje teplo. Na spodní straně má protiskluzovou úpravu.

 • Vhodné pro domov, kancelář, auto, výběh, přepravku,...
 • Udrží zvíře v suchu, teple a pohodlí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52068
Podložka Vetbed, šedo - modrá tlapky - 100×160 cm Pelech Vetbed, šedomodrá tlapky.
Podložka Vetbed, šedo - modrá tlapky - 100×160 cm Pelech Vetbed, šedomodrá tlapky.
Varianty

795,04 Kč bez DPH

C

962,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 52068
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1,885
 • Materiál / složení: 100% polyester
 • Výška vlasu 30 mm.
 • Vyrobeno v Anglii.
 • Nůžkami nebo nožem lze upravit na požadovaný rozměr (netřepí se).
 • Lze prát v pračce na 60°C.
 • Jedná se o stříhaný koberec, tedy je možné, že na povrchu budou volné chlupy zanechané při odstřihu. Po vyčesání, ale žádné další chlupy koberec nepouští.

Možnosti využití

Mláďata: pelech Vetbed udržuje mládě v teple a suchu. Díky propouštění vlhkosti zabezpečí, že i v případě malé nehody zůstane mládě v suchu. Nehrozí mu tak riziko podchlazení na studené podlaze a díky vyššímu vlasu má i při ležení na pelechu stejný pocit jako při ležení u mámy.

Starší zvířata: veteráni si užívají vysoký komfort a teplo, kterou nabízí tento pelech díky schopnosti dutých vláken akumulovat teplo. Dobře se jim z pelíšku vstává díky absenci bočních stran a ležení na pelechu je pro ně pohodlné díky příjemně měkkému vlasu. Veterináři používají deky Vetbed na veterinárních klinikách a doporučují jejich používání při pooperační péči.

Porodní bedna: Vetbed v porodní bedně pomáhá udržovat matku a novorozená mláďata v teple a suchu. Tím snižuje riziko jejich podchlazení. Speciální struktura vláken poskytuje pohodlí a bezpečnost a podporuje pohyb mláďat. Snadno se dodržují hygienické nároky pro matku i mláďata díky možnosti praní až na 60°C.

POZOR: nepoužívejte aviváž a během sušení nevystavujte latexovou stranu slunečnímu záření!

Zákazníci také hledají jako: Vet bed, Dry bed, Drybed

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].