Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ohradní panely Texas

Kovové ohrady pro skot naší výroby jsou robustním a zároveň variabilním řešením ohrady. Sestavují se z jednotlivých přenosných ohradních panelů Texas, které nabízí široké možnosti kombinací nebo rozšíření mobilního hrazení pro skot o nové zábrany. Hrazení tak roste s vaším chovem, protože jednotlivé ohradní panely můžete dokupovat zvlášť a vzájemně je kombinovat či nahrazovat. 

Dbáme na velmi kvalitní zpracování ohradních panelů. Při výrobě používáme nejnovější technologie jako 3D laser, svářecí robot. Všechny díly jsou žárově zinkovány.

Panely Texas jsou pojmenovány po státě Texas v USA, kde se první ohradní panely tohoto typu začaly vyrábět a používat pro oplocení rančů a pastvin pro dobytek.

 
Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 16 produktů
1

Kromě ohradních panelů Texas najdete v naší nabídce také manipulační ohrady pro skot a další potřeby pro chov skotu