Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Ohradní panely Texas

Kovové ohrady pro skot naší výroby jsou robustním a zároveň variabilním řešením ohrady. Sestavují se z jednotlivých přenosných ohradních panelů Texas, které nabízí široké možnosti kombinací nebo rozšíření mobilního hrazení pro skot o nové zábrany. Hrazení tak roste s vaším chovem, protože jednotlivé ohradní panely můžete dokupovat zvlášť a vzájemně je kombinovat či nahrazovat. 

Dbáme na velmi kvalitní zpracování ohradních panelů. Při výrobě používáme nejnovější technologie jako 3D laser, svářecí robot. Všechny díly jsou žárově zinkovány.

Panely Texas jsou pojmenovány po státě Texas v USA, kde se první ohradní panely tohoto typu začaly vyrábět a používat pro oplocení rančů a pastvin pro dobytek.

 
Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 13 produktů
1

Kromě ohradních panelů Texas najdete v naší nabídce také manipulační ohrady pro skot a další potřeby pro chov skotu