Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Granule pro psy

V naší nabídce najdete kvalitní české granule pro psy značek Brit, Eminent a Fitmin, Petkult a další granule pro psy.

Jaké granule pro psy jsou nejlepší?

Granule Brit české výroby mají vysoký obsah živočišné bílkoviny a psům velmi chutnají. Vyrábí se v řadách Brit Premium (prémiové granule) a Brit Care (superprémiové granule).

Granule pro psy Carnilove mají vysoký podíl masa a obsahují ovoce, zeleninu, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny. Granule Carnilove neobsahují obiloviny ani brambory. Díky tomu jsou vhodné pro psy, kteří trpí alergií na kuřecí maso, obiloviny nebo rýži.

České granule Eminent neobsahují sóju a chemická barviva a umělé konzervanty. Obsahují pouze přírodní antioxidanty – rozmarýnový extrakt a vitamin E.

Granule Fitmin jsou také české výroby, které jsou unikátní tím, že obsahují čerstvé maso bez kosti. To zaručuje nejen skvělé výživové vlastnosti, ale také jedinečnou chutnost. Živiny zůstávají ve výborné kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, kdy je maso nejdříve zpracováno na moučku a teprve potom zpracováno do granulí. Granule Fitmin jsou hypoalergenní, neobsahují obiloviny.

Granule pro psy Nutrilove jsou kompletní krmivo bez konzervantů, plné proteinů a vitamínů.

Granule pro psy Petkult obsahují 60% dehydratovaného jehněčího a krůtího masa a jednoduchých surovin s vysokou stravitelností, které zabraňují vzniku alergií.

Granule Proct Dog v prémiové kvalitě jsou vyrobené ve Španělsku. Některé druhy granulí Proct Dog jsou obohacené o býčí maso.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 46 produktů
1