Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Granule pro psy Carnilove

Prémiové holistické krmivo pro psy Carnilove je ideální stravou pro opravdové psí milovníky masa. Granule mají vysoký podíl masa a obsahují ovoce, zeleninu, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny.

Krmiva Carnilove neobsahují obiloviny ani brambory. Díky tomu jsou granule vhodné pro psy, kteří trpí alergií na kuřecí maso, obiloviny nebo rýži. 

Vysoký obsah živočišné bílkoviny je z pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos. To odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin. 

Oblíbené jsou u psů také pamlsky Carnilove, které u nás najdete v několika různých příchutích. 

Ke granulím je vhodné přidávat také lososový olej, který má příznivý vliv na srst i kůži psa, snižuje hladinu cholesterolu a je přírodním zdrojem Omega 3 mastných kyselin.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 5 produktů
1