Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Granule pro psy Brit

Kvalitní prémiové krmivo pro psy Brit je vyráběno v Čechách na základě dlouholeté praxe v oblasti výživy psů a koček. Prioritou je zdraví a kondice zvířecích miláčků. Granule Brit je kompletní a vyvážené krmivo, kde si můžete vybrat z řady prémiového krmiva Brit Premium nebo spuperprémiové krmivo z řady Brit Care. Součástí nabídky společnosti VAFO jsou také konzervy pro psy a pamlsky pro psy.

Krmiva Brit jsou rozdělena dle věkových kategorií a velikosti plemene. Jednoduše si tak můžete vybrat krmivo vhodné pro vašeho mazlíčka. Granule mají vysoký obsah živočišné bílkoviny a díky svému složení jsou pro psy velmi chutné. Ke granulím je vhodné přidávat také lososový olej, který má příznivý vliv na srst i kůži psa, snižuje hladinu cholesterolu a je přírodním zdrojem Omega 3 mastných kyselin. 

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 14 produktů
1