Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Granule pro psy Brit

Kvalitní prémiové krmivo pro psy Brit je vyráběno v Čechách na základě dlouholeté praxe v oblasti výživy psů a koček. Prioritou je zdraví a kondice zvířecích miláčků. Granule Brit je kompletní a vyvážené krmivo, kde si můžete vybrat z řady prémiového krmiva Brit Premium nebo spuperprémiové krmivo z řady Brit Care. Součástí nabídky společnosti VAFO jsou také konzervy pro psy a pamlsky pro psy.

Krmiva Brit jsou rozdělena dle věkových kategorií a velikosti plemene. Jednoduše si tak můžete vybrat krmivo vhodné pro vašeho mazlíčka. Granule mají vysoký obsah živočišné bílkoviny a díky svému složení jsou pro psy velmi chutné. Ke granulím je vhodné přidávat také lososový olej, který má příznivý vliv na srst i kůži psa, snižuje hladinu cholesterolu a je přírodním zdrojem Omega 3 mastných kyselin. 

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 14 produktů
1