Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Deky proti hmyzu

V naší nabídce najdete deky proti hmyzu v různých provedeních - síťové, ekzémové, s chladivým efektem, s UV filtrem, s krkem. Deky proti hmyzu nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních.

Kromě dek proti hmyzu nabízíme v samostatné kategorii i další potřeby pro ochranu koní proti hmyzu jako masky proti hmyzučabraky na koněmucholapky a elektrické lapače a repelenty pro koně

Kdy jsou obzvlášť důležité deky proti hmyzu?

Deka proti hmyzu a mouchám je důležitou pomůckou zejména pro koně s alergií na hmyz. U koní alergických na sliny nebo toxiny hmyzu se alergická reakce projeví zánětem kůže, zčervenáním a tvorbou otoků, či vyvýšených uzlů s nebo bez tvorby krust. Následkem podráždění se koně koušou a škrábou, což způsobuje sekundární poškození a poranění kůže a později vyústí v její zesílení a zvrásnění. Deky proti mouchám a hmyzu této alergické reakci předcházejí a účinně ochrání vašeho koně.

Síťové deky proti hmyzu byste měli začít používat ihned s příchodem teplého počasí. Deku proti mouchám aplikujte také v okamžiku, kdy alergickou reakci zpozorujete, protože nikdy není pozdě začít situaci řešit. Použitím deky proti hmyzu můžete symptomy zmírnit, když už se vám jim nepodaří předejít. 

Máte dotazy? Zeptejte se nás v poradně u konkrétního zboží.

Více informací

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 17 produktů
1

Kromě dek proti hmyzu si můžete prohlédnout náš široký sortiment dek na koně a sortiment jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.