Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Deky proti hmyzu

V naší nabídce najdete deky proti hmyzu v různých provedeních - síťové, ekzémové, s chladivým efektem, s UV filtrem, s krkem. Deky proti hmyzu nabízíme v různých velikostech a barevných provedeních.

Kromě dek proti hmyzu nabízíme v samostatné kategorii i další potřeby pro ochranu koní proti hmyzu jako masky proti hmyzučabraky na koněmucholapky a elektrické lapače a repelenty pro koně

Kdy jsou obzvlášť důležité deky proti hmyzu?

Deka proti hmyzu a mouchám je důležitou pomůckou zejména pro koně s alergií na hmyz. U koní alergických na sliny nebo toxiny hmyzu se alergická reakce projeví zánětem kůže, zčervenáním a tvorbou otoků, či vyvýšených uzlů s nebo bez tvorby krust. Následkem podráždění se koně koušou a škrábou, což způsobuje sekundární poškození a poranění kůže a později vyústí v její zesílení a zvrásnění. Deky proti mouchám a hmyzu této alergické reakci předcházejí a účinně ochrání vašeho koně.

Síťové deky proti hmyzu byste měli začít používat ihned s příchodem teplého počasí. Deku proti mouchám aplikujte také v okamžiku, kdy alergickou reakci zpozorujete, protože nikdy není pozdě začít situaci řešit. Použitím deky proti hmyzu můžete symptomy zmírnit, když už se vám jim nepodaří předejít. 

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 19 produktů
1

Kromě dek proti hmyzu v naší nabídce najdete deky na koně, veškerý sortiment jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.