Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Zahradní nářadí

Naše nabídka zahradního nářadí zahrnuje vše, co potřebujete pro kompletní péči o zahradu. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený zahrádkář, naše kvalitní nářadí vám pomůže udělat z vaší zahrady krásné a útulné místo. Široká škála ručního zahradního nářadí zahrnuje hrábě, lopaty, vidle, krumpáče, sekery, pily a mnohé další. Určitě si vyberete zahradní nářadí přesně podle vašich potřeb. Kromě ručního zahradního nářadí najdete v naší nabídce také zahradní kolečka, zahradní konve a barely, holinky, široký sortiment ručního nářadí, které představuje základ každé dílny, statku nebo farmy, nářadí do stáje a podkovářské nářadí.

V naší nabídce najdete také zahradní nářadí od renomované značky Fiskars.

O značce Fiskars

Fiskars je synonymem pro kvalitu, odolnost a inovaci. Zahradní nářadí Fiskars je navrženo tak, aby vyhovovalo i těm nejnáročnějším zahrádkářským úkolům. Pokud si vyberete nářadí značky Fiskars, můžete si být jisti, že investujete do dlouhodobého a spolehlivého řešení pro vaše zahradnické potřeby.

Více informací

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 109 produktů
12