Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Topná deska pro drůbež - 40 x 40 cm (30 - 35 kuřat)

Topný panel je náhradou za Matku přírodu, kde slepice udržuje kuřata v teple pod peřím. Je to velmi přirozené řešení s velkou výhodou a kuřata budou rychleji a lépe růst. Jedná se o desku s nastavitelnou výškou, vylepšenou izolací, nízkými náklady na energii. Má dvojitou bezpečnost díky pojistce teploty a odporové pojistce a LED indikátor.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50875

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50875
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,6

Topná deska je vyrobena z plastu. Tento plast je velmi silný a trvalý. Výšku nohou lze snadno nastavit stisknutím žlutých svorek označených "PUSH". Na vnitřní straně topné desky najdete polyuretanovou izolaci s velmi vysokým izolačním faktorem. V této části je topení namontováno. Velmi nízké náklady na energii. Výhřevná deska využívá méně energie než topná svítilna. Tato úspora může v závislosti na modelu dosáhnout až 200,- Kč týdně. Životnost topné desky je odhadována na 10 let při vhodném zacházení a udržování.

3 Varianty produktu:

30 x 30 cm - vhodné pro 20 - 25 ks kuřat

40 x 40 cm - vhodné pro 30 - 35 ks kuřat

60 x 40 cm - vhodné pro 50 - 60 ks kuřat

 

Zákazníci také hledají jako: Topná deska, Topný panel, Umělá kvočna, Vyhřívací deska pro kuřata, Výhřevná deska

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: