Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Strojky a nůžky na ovce

Vše pro stříhání ovcí na jednom místě: strojky na ovce, nůžky na ovce, olej pro mazání nožů a čistící spreje. Kromě prodeje strojků a nůžek na ovce poskytujeme také službu broušení nožů.

Nůžky nebo strojek na ovce?

Nůžky na ovce jsou určené pro dostříhávání ovcí nebo jako levné řešení pro hobby chovatele. Výhodou stříhání pomocí nůžek je také menší stres pro ovce. Stříhání jedné ovce nůžkami trvá 30 až 60 minut.

Pořízení strojku na ovce je sice nákladnější variantou, ale s využitím strojku je stříhání ovcí rychlejší, méně namáhavé a docílíte také profesionálního střihu i při horší kvalitě a čistotě srsti ovcí. S pomocí strojku na ovce ovci ostříháte za 10 až 30 minut.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1

Součástí naší nabídky jsou také náhradní nože pro stříhací strojky