Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Strojky a nůžky na ovce

Vše pro stříhání ovcí na jednom místě: strojky na ovce, nůžky na ovce, olej pro mazání nožů a čistící spreje. Kromě prodeje strojků a nůžek na ovce poskytujeme také službu broušení nožů.

Nůžky nebo strojek na ovce?

Nůžky na ovce jsou určené pro dostříhávání ovcí nebo jako levné řešení pro hobby chovatele. Výhodou stříhání pomocí nůžek je také menší stres pro ovce. Stříhání jedné ovce nůžkami trvá 30 až 60 minut.

Pořízení strojku na ovce je sice nákladnější variantou, ale s využitím strojku je stříhání ovcí rychlejší, méně namáhavé a docílíte také profesionálního střihu i při horší kvalitě a čistotě srsti ovcí. S pomocí strojku na ovce ovci ostříháte za 10 až 30 minut.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 10 produktů
1

Součástí naší nabídky jsou také náhradní nože pro stříhací strojky