Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Sítě pro ovce

V této kategorii najdete elektrické sítě pro ovce v různých barevných provedeních (červená, zelená, oranžová...), které jsou navrženy pro zvýšení viditelnosti a bezpečnosti pro ovce (ovce jasné a výrazné barvy jako červenou, zelenou, oranžovou snadno rozpoznají). Většinu sítí pro ovce máme pro Vás skladem k rychlému dodání.

Elektrické sítě pro ovce jsou nedílnou součástí elektrických ohradníků pro ovce a mobilního oplocení. Pro ovce, které jinak nemají problém projít různé ovčí oplocení a nezastaví je ani pletivo, vytvoří vodivá síť dostatečnou překážku. Díky své nízké hmotnosti může být ohradníková vodivá síť instalována velice snadno a rychle všude tam, kde to dovolují podmínky pro volný výběh. Vodivé síťe lze snadno napojovat. 

Přečtěte si, na co nezapomenout při výběru elektrické sítě.

Elektrické sítě pro ovce mohou usmrcovat drobné živočichy (ježky, žáby, apod.). Z tohoto důvodu doporučujeme ovce na noc zavírat a síť  vypínat od zdroje. 

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 16 produktů
1

Pokud kromě sítí pro ovce sháníte i zdroj pro elektrický ohradník na ovce nebo kozy, navštivte kategorii elektrické ohradníky pro ovce. V naší nabídce najdete také přístřešky pro ovce a další potřeby pro chov ovcí.