Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Sítě pro ovce

Speciální elektrické sítě na ovce jsou nedílnou součástí elektrických ohradníků pro ovce a mobilního oplocení. Pro ovce, které jinak nemají problém projít různé ovčí oplocení a nezastaví je ani pletivo, vytvoří vodivá síť dostatečnou překážku.

Upozornění: elektrické sítě pro ovce mohou usmrcovat drobné živočichy (ježky, žáby, apod.). Z tohoto důvodu doporučujeme ovce na noc zavírat a síť  vypínat od zdroje. 

Přečtěte si na co nezapomenout při výběru elektrické sítě.

Řadit podle:
Nalezeno 10 produktů
1

Díky své nízké hmotnosti může být ohradníková vodivá síť instalována velice snadno a rychle všude tam, kde to dovolují podmínky pro volný výběh. Vodivé síťe lze snadno napojovat.

Pokud kromě ohradníkových sítí sháníte i zdroj pro elektrický ohradník na ovce nebo kozy, navštivte oddělení elektrických ohradníků pro ovce nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme s výběrem.