Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sítě pro ovce

V této kategorii nabízíme vodivé sítě pro ovce v různých barevných provedeních, které jsou navrženy pro zvýšení viditelnosti a bezpečnosti ovcí (ovce jasné a výrazné barvy jako červenou, zelenou, oranžovou snadno rozpoznají). Většinu sítí pro ovce máme pro Vás skladem k rychlému dodání.

Elektrické sítě pro ovce jsou nedílnou součástí elektrických ohradníků pro ovce a mobilního oplocení. Pro ovce, které jinak nemají problém projít různé ovčí oplocení a nezastaví je ani ovčí pletivovytvoří vodivá síť dostatečnou překážku. Díky nízké hmotnosti může být ohradníková vodivá síť instalována velice snadno a rychle všude tam, kde to dovolují podmínky pro volný výběh. Vodivé síťe lze snadno napojovat. 

Přečtěte si náš článek Infoportále Elektrická síť pro ovce: ano či ne?

Elektrické sítě pro ovce mohou usmrcovat drobné živočichy (ježky, žáby, apod.). Z tohoto důvodu doporučujeme ovce na noc zavírat a síť vypínat od zdroje.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 15 produktů
1

Pokud kromě sítí pro ovce potřebujete také  zdroj pro elektrický ohradník na ovce nebo kozy, navštivte kategorii elektrické ohradníky pro ovce. V naší nabídce najdete také přístřešky pro ovce a další potřeby pro chov ovcí.