Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Rozlišovací obojky pro štěňata Trixie, balení 6 kusů - S-M 17-25 mm/10 mm

Sada šesti kusů různě barevných nylonových obojků s plastovou sponou pro rozlišení štěňat. Šíře nylonu je 1 cm a obojky nemají D kroužek pro připnutí na vodítko. Lze nastavit pouze délku dle velikosti obojku.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51985
Rozlišovací obojky pro štěňata Trixie, balení 6 kusů - S-M 17-25 mm/10 mm Obojky rozlišovací pro štěňata balení 6 ks 17-25mm.

103,31 Kč bez DPH

C

125,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51985
  • Balení: 1/4
  • Hmotnost v kg: 0,061
  • Materiál / složení: nylon, plast
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr:
S-M rozměr: 17–25 cm/ 10 mm
M-L rozměr: 22–35 cm/ 10 mm

Barvy: černá, červená, královská modrá, limetkově zelená, oranžová, starorůžová.

Zákazníci také hledají jako: Rozlišovací obojky pro štěňata Trixie

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].