Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Utěrka pro mazlíčky

Univerzální utěrka pro Vaše zvířecí mazlíčky s extrémní savostí a možností opakovaného použití. Exkluzivně vyvinutý výrobek pro Vaše mazlíčky se širokou škálou použití všude tam, kde se uplatní jedinečné vlastnosti tohoto produktu. Šířka útržku 17 cm, délka útržku 30 cm, počet útržků 60, celková délka 18 m.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 23662
nové

40,50 Kč bez DPH

B

49,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 23662
  • Balení: 1/18/540
  • Hmotnost v kg: 0,05

Vyniká extrémní a rychlou nasákavostí kapalin, je možné ji namočit ve vodě a poté vysušit bez ztráty užitných vlastností. Opakované použití tak umožňuje úsporu ve spotřebě útržků. Prakticky ji lze využívat jako rychlou a jednoduchou náhradu tkaných i netkaných textilií. Utěrky jsou přímo určené pro zvířata a snadno s nimi utřete psí tlapky nebo srst. Lze je také použít jako podložku pod zvířátko.

Majitelé zvířecích mazlíčků vědí, že jejich miláček doma dokáže nadělat pěkný nepořádek. Obzvlášť po návratu domů z pravidelné procházky v ne příliš příznivém počasí. Zjednodušte si uklízení a péči o vašeho mazlíčka s utěrkami pro Mazlíčky. Utěrky jsou přímo určené pro zvířátka, jsou extra savé a pomohou jak s úklidem, tak i s běžnou péčí o vašeho mazlíka. Utěrku lze použít při otírání tlapek, při úklidu jakékoli nehody a také jako podložku pod zvířátko.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: