Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Podložka pro odkapávání sýrů, síť s otvory 2x2mm, délka 1 m, FA42 - šířka 0,5 m

Podložka pro odkapávání sýrů - síť - otvory 2 x 2 mm, délka 1 m - pevný materiál Lze prát, stříhat, netřepí se, nenasákavý materiál.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43918
Podložka pro odkapávání sýrů, síť s otvory 2x2mm, délka 1 m, FA42 - šířka 0,5 m
Podložka pro odkapávání sýrů, síť s otvory 2x2mm, délka 1 m, FA42 - šířka 0,5 m

175,00 Kč bez DPH

C

211,75 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 43918
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,01

PODLOŽKA POD SÝRY - BÍLÁ - OKA 2 x 2 mm

Vhodná pro odkapávání a zrání sýrů. Umožňuje oddělení sýra od podložky, napomáhá tak odtoku sýrovátky, snižuje riziko množení nežádoucích mikroorganismů a umožňuje potřebné zrání i na spodní části sýra. Použití podložky nemá vliv na otáčení sýrů, to je potřeba dodržet dle požadované technologie výroby.

Velikostí ok vhodná pro zrání měkkých a plísňových sýrů. Zabraňuje přílišnému vytlačování vzorku do sýra a prorůstání plísňového povrchu do síťoviny a následnému odtržení kůrky.

Materiál: plast - barva bílá, velmi pevný, středně tuhý, vhodný pro styk s potravinami

Související zboží

Hodnocení

100 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Karla - 19.2.2018
  Pro:
  praktické pro odkapávání
  Proti:
  Rozměry podložky nejsou zabezpečeny strojovým řezem, z toho bohužel plynoucí fakt, že na jednom konci má metrový pruh 10 cm šířku a na druhém pouze 9 cm.
  Shrnutí:
  -
 • Sylva Kučerová - 16.1.2018
  Pro:
  Pevná s malými oky, nelisuje se na povrch sýra, jednoduše si odstřihnu délku jakou zrovna potřebuju
  Proti:
  nic
  Shrnutí:
  spokojenost

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].