Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Podložka pro odkapávání sýrů, síť s otvory 2x2mm, délka 1 m, FA42 - šířka 0,5 m

Podložka pro odkapávání sýrů - síť - otvory 2 x 2 mm, délka 1 m - pevný materiál Lze prát, stříhat, netřepí se, nenasákavý materiál.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43918
Podložka pro odkapávání sýrů, síť s otvory 2x2mm, délka 1 m, FA42 - šířka 0,5 m

175,00 Kč bez DPH

C

211,75 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 43918
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,01

PODLOŽKA POD SÝRY - BÍLÁ - OKA 2 x 2 mm

Vhodná pro odkapávání a zrání sýrů. Umožňuje oddělení sýra od podložky, napomáhá tak odtoku sýrovátky, snižuje riziko množení nežádoucích mikroorganismů a umožňuje potřebné zrání i na spodní části sýra. Použití podložky nemá vliv na otáčení sýrů, to je potřeba dodržet dle požadované technologie výroby.

Velikostí ok vhodná pro zrání měkkých a plísňových sýrů. Zabraňuje přílišnému vytlačování vzorku do sýra a prorůstání plísňového povrchu do síťoviny a následnému odtržení kůrky.

Materiál: plast - barva bílá, velmi pevný, středně tuhý, vhodný pro styk s potravinami

Související zboží

Hodnocení

100 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Karla - 19.2.2018
  Pro:
  praktické pro odkapávání
  Proti:
  Rozměry podložky nejsou zabezpečeny strojovým řezem, z toho bohužel plynoucí fakt, že na jednom konci má metrový pruh 10 cm šířku a na druhém pouze 9 cm.
  Shrnutí:
  -
 • Sylva Kučerová - 16.1.2018
  Pro:
  Pevná s malými oky, nelisuje se na povrch sýra, jednoduše si odstřihnu délku jakou zrovna potřebuju
  Proti:
  nic
  Shrnutí:
  spokojenost

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].