Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Péče o uši, oči

Každého psa (nebo kočku) čas od času trápí ouška a oči. Většinou je důvodem zánět, který umí být nepříjemný, pokud je neléčený. Když se pejsek podezřele škrábe v uších a třepe hlavou, měli byste zpozornět. Pokud budete problém ignorovat, může to mít vážné důsledky. Důležitá je v tomto směru i prevence. 

Péče o uši

Škodí jak přehnaná péče, tak i ledabylost. Lidé často čistí uši svých psých kamarádů vatovými špejlemi, což ale není vždy dobrý nápad (ani u lidí), protože maz zatlačují ještě hlouběji do ucha, a to povede ke vzniku zánětu nebo mohou poškodit zvukovod. Psi mohou mít v uších různé nečistoty, které vatovou tyčinkou nejde odstranit.

Mnohem lepší a šetřnější je používání ušních kapek, které ucho dokonale vyčistí a působí zároveň jako prevenci zánětu uší.  Některé v uchu působí také jako dezinfekce, hydratuje a zabraňuje infekci. Uvnitř ucha rozpouští zrohovatělé části pokožky a ušní maz. 

Péče o oči

Pravidelně byste měli pečovat také o oči psů (a koček). Lesk v očích je známkou dobré kondice, naopak povadlé a unavené oči mohou značit nemoc. 

Pokud má Váš pejsek dlouhou srst, měli byste ji pravidelně zastřihávat, aby přerůstající chlupy nezasahovaly do očního okolí ( i zde opatrně, srst nad očima chrání oči před přímým sluncem či prachem). Po procházce v prachu (ulice, polní cesta apod.) byste měli oči svému psímu kamarádovi vymýt, například některým z přípravků k tomu určených. 

Péče o oči psa (nebo kočky) pomáhá předcházet různým zánětům nebo výtoků. Pokud se přesto objeví, neváhejte a odvezte pejska k veterináři.

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 5 produktů
1