Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Péče o uši, oči

Každého psa (nebo kočku) čas od času trápí ouška a oči. Většinou je důvodem zánět, který umí být nepříjemný, pokud je neléčený. Když se pejsek podezřele škrábe v uších a třepe hlavou, měli byste zpozornět. Pokud budete problém ignorovat, může to mít vážné důsledky. Důležitá je v tomto směru i prevence. 

Péče o uši

Škodí jak přehnaná péče, tak i ledabylost. Lidé často čistí uši svých psých kamarádů vatovými špejlemi, což ale není vždy dobrý nápad (ani u lidí), protože maz zatlačují ještě hlouběji do ucha, a to povede ke vzniku zánětu nebo mohou poškodit zvukovod. Psi mohou mít v uších různé nečistoty, které vatovou tyčinkou nejde odstranit.

Mnohem lepší a šetřnější je používání ušních kapek, které ucho dokonale vyčistí a působí zároveň jako prevenci zánětu uší.  Některé v uchu působí také jako dezinfekce, hydratuje a zabraňuje infekci. Uvnitř ucha rozpouští zrohovatělé části pokožky a ušní maz. 

Péče o oči

Pravidelně byste měli pečovat také o oči psů (a koček). Lesk v očích je známkou dobré kondice, naopak povadlé a unavené oči mohou značit nemoc. 

Pokud má Váš pejsek dlouhou srst, měli byste ji pravidelně zastřihávat, aby přerůstající chlupy nezasahovaly do očního okolí ( i zde opatrně, srst nad očima chrání oči před přímým sluncem či prachem). Po procházce v prachu (ulice, polní cesta apod.) byste měli oči svému psímu kamarádovi vymýt, například některým z přípravků k tomu určených. 

Péče o oči psa (nebo kočky) pomáhá předcházet různým zánětům nebo výtoků. Pokud se přesto objeví, neváhejte a odvezte pejska k veterináři.

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 5 produktů
1