Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Čistící utěrky pro psy VET´S BEST na oči, 100ks

Vet´s Best čisticí utěrky na oči pro psy jsou účinné a jemné při odstraňování nečistot a slzných skvrn. Některá plemena jsou náchylnější na slzotvorné skvrny a oční výtoky. To je často zřetelnější u psů s bílou srstí. Při pravidelném používání čistících utěrek Vet´s Best to lze zredukovat. Bezpečné a snadno použitelné utěrky obsahují zklidňující Aloe Vera.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50768

106,61 Kč bez DPH

C

129,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 50768
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,4

Vet´s Best čisticí utěrky na oči pro psy jsou účinné a jemné při odstraňování nečistot a slzných skvrn v oblasti očí. Některá plemena jsou náchylnější na slzotvorné skvrny a oční výtoky. To je často zřetelnější u psů s bílou srstí. Při pravidelném používání čistících utěrek Vet´s Best to lze zredukovat. Bezpečné a snadno použitelné utěrky obsahují zklidňující Aloe Vera.

Hlavní vlastnosti čisticích utěrek na oči pro psy VET´S BEST je že jemně a účinně odstraňují nečistoty a pomáhají rozpouštět výtok z očí. Obsahují bezpečné a přírodní složky, jako je uklidňující Aloe Vera.

Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně Vašeho domácího mazlíčka.

Balení obsahuje 100 mokrých kulatých utěrek.

Zákazníci také hledají jako: Utěrky na oči, čištění očí, péče o oči

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: