Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Nůžky na stříhání srsti psů a koček Buster 17,5 cm

Nůžky Kruuse Buster  jsou nůžky vyrobené pro střih srsti zvířat. Jsou speciálně vytvořeny tak, aby byly vhodné pro střih všech srstí psů i koček. Nůžky nepoužívejte ke stříhání jiných materiálů, jinak by se mohly poškodit!

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51243
Nůžky na stříhání srsti psů a koček Buster 17,5 cm Nůžky na stříhání srsti 175mm BUSTER

202,48 Kč bez DPH

C

245,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51243
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,07

Nůžky maji ergonomické držení, pomocný háček na držení prstů a protiskluzovou úpravu.

Zákazníci také hledají jako: Nůžky pro psy Kruuse, Nůžky pro psy a kočky Buster

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].