Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Efilační oboustranné prostřihávací nůžky Trixie, 16 cm

Oboustranné efilační nůžky určené k prostřihávání srsti psa. Nůžky mají plastovou rukojeť s gumovým úchopem pro lepší držení a jsou vhodné pro všechny typy srsti.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52093
Efilační oboustranné prostřihávací nůžky Trixie, 16 cm Nůžky prostřihávací oboustranné, 16 cm.

130,58 Kč bez DPH

C

158,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52093
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,048
  • Materiál / složení: nerezová ocel, plast
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Materiál: nerezová ocel.

Délka nůžek: 16 cm.

Před stříháním důkladně srst vyčistěte. Pravidelné čištění a péče udržují ostří nůžek ostré a prodlužují jejich životnost. Vhodné pouze pro stříhání zvířecí srsti.

Zákazníci také hledají jako: Nůžky na srst Trixie

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].