Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Minerální doplňky pro koně

Minerální doplňky, které vám nabízíme v našem obchodě jsou určeny pro vitamino-minerální výživu koní. Nabízíme vitamino-minerální výživu pro koně, březí a kojící klisny i hříbata. Pro každé zvíře je důležitá vyvážená hladina vitamínů.

Minerální doplňky pro koně nabízené v našem obchodě zabezpečují doplnění chybějících látek a zlepšují tak kondici koně. Najdete zdeminerální doplňky pro koně určené pro zlepšení pevnosti a tvrdosti kopyta, zlepšení celkového zdravotního stavu využitím přirozených antioxidantů vitamínů E a C i minerální krmivo se zvýšeným obsahem omega 6 a 3 polynenasycených mastných kys. a sylimarinu.

Součástí nabídky je i mléčná krmná směs pro hříbata Multimilk Equi.

Řadit podle:
Nalezeno 83 produktů
12

Prohlédněte si celou naší nabídku granulí pro koně, kde mimo jiné najdete nejoblíbenější krmiva Energys sladový květcukrovarské řízkyvojtěškové úsušky, nebo granule a müsli La Sard.