Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Pamlsky pro koně

V naší nabídce najdte pamlsky pro koně v různých příchutích a tvarech. Pamlsky můžete zakoupit v menším balení (500 g) nebo ve větším balení za výhodnou cenu.

Oblíbené příchutě pamlsků pro koně

Oblíbené příchutě, které najdete v naší nabídce: bylinková, jablečná, mrkvová a banánová příchuť, ale také exotické příchutě ananasu a papáji...Pamlsky pro koně jsou nejen zdravou odměnou pro Vašeho koně, ale i pochvalou za dobře odvedenou práci. 

Speciální pamsky pro koně

V naší nabídce najdete také pamlsky pro koně s citlivým žaludkem (pamlsky pro koně DERBY Gastro) a pamlsky pro koně s metabolickými poruchami (například bezobilné pamlsky DERBY).

Prohlédněte si také naší nabídku granulí pro koně, kde mimo jiné najdete nejoblíbenější krmiva Energys sladový květcukrovarské řízkyvojtěškové úsušky, nebo granule a müsli La Sard. Velmi oblíbené je i kvalitní bylinkové müsli Derby krauter.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1

Kromě pamlsků pro koně nabízíme také veškerý sortiment potřeb pro koně a jezdeckých potřeb.