Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pamlsky pro koně

V naší nabídce najdte pamlsky pro koně v různých příchutích a tvarech. Pamlsky můžete zakoupit v menším balení (500 g) nebo ve větším balení za výhodnou cenu.

Oblíbené příchutě pamlsků pro koně

Oblíbené příchutě, které najdete v naší nabídce: bylinková, jablečná, mrkvová a banánová příchuť, ale také exotické příchutě ananasu a papáji...Pamlsky pro koně jsou nejen zdravou odměnou pro Vašeho koně, ale i pochvalou za dobře odvedenou práci. 

Speciální pamsky pro koně

V naší nabídce najdete také pamlsky pro koně s citlivým žaludkem (pamlsky pro koně DERBY Gastro) a pamlsky pro koně s metabolickými poruchami (například bezobilné pamlsky DERBY).

Prohlédněte si také naší nabídku granulí pro koně, kde mimo jiné najdete nejoblíbenější krmiva Energys sladový květcukrovarské řízkyvojtěškové úsušky, nebo granule a müsli La Sard. Velmi oblíbené je i kvalitní bylinkové müsli Derby krauter.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1

Kromě pamlsků pro koně nabízíme také veškerý sortiment potřeb pro koně a jezdeckých potřeb.