Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Minerální doplněk Premin MSM - 1 kg

Minerální doplněk Premin ve dvou baleních. 

  • Důležitý pro tvorbu kolagenních vláken.
  • Zlepšuje kvalitu srsti. 
  • Zmírňuje bolesti svalů a kloubů.
  • Vhodný pro všechny kategorie koní. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81635
Minerální doplněk Premin MSM - 1 kg Minerální doplněk Premin MSM, 1 kg
Varianty

465,22 Kč bez DPH

B

535,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 81635
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: VVS Verměřovice s.r.o.

Premin® plus MSM se jako přirozená forma organické síry podílí na tvorbě základních aminokyselin methioninu a cysteinu, je důležitý pro tvorbu kolageních vláken, napomáhá eliminaci počínajících zánětů kloubů a šlach, zmírňuje alergické reakce a chrání organismus před negativními účinky volných radikálů, zvyšuje vitalitu organismu. Pozitivně se projevuje při léčbě zánětu škáry a střelky kopytní. Zlepšuje kvalitu srsti. Zmírňuje bolesti svalů a kloubů. Premin MSM je určen pro všechny kategorie koní zejména pro koně ve sportovní nebo dostihové zátěži.

Dávkování:
20g / kus / den po dobu 10-ti dnů
Dále je možné krmit 10-15g / kus / den po dobu dalších 20-ti dní

 

Složení - minerální krmivo obsahuje v Kg:
Methylsulfonylmethan (100%)

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].