Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Minerální doplněk Premin MSM - 1 kg

Minerální doplněk Premin ve dvou baleních. 

 • Důležitý pro tvorbu kolagenních vláken.
 • Zlepšuje kvalitu srsti. 
 • Zmírňuje bolesti svalů a kloubů.
 • Vhodný pro všechny kategorie koní. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 81635
Minerální doplněk Premin MSM - 1 kg Minerální doplněk Premin MSM, 1 kg
Varianty

466,07 Kč bez DPH

B

522,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 81635
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 1
 • Značka: VVS Verměřovice s.r.o.

Premin® plus MSM se jako přirozená forma organické síry podílí na tvorbě základních aminokyselin methioninu a cysteinu, je důležitý pro tvorbu kolageních vláken, napomáhá eliminaci počínajících zánětů kloubů a šlach, zmírňuje alergické reakce a chrání organismus před negativními účinky volných radikálů, zvyšuje vitalitu organismu. Pozitivně se projevuje při léčbě zánětu škáry a střelky kopytní. Zlepšuje kvalitu srsti. Zmírňuje bolesti svalů a kloubů. Premin MSM je určen pro všechny kategorie koní zejména pro koně ve sportovní nebo dostihové zátěži.

Dávkování:
20g / kus / den po dobu 10-ti dnů
Dále je možné krmit 10-15g / kus / den po dobu dalších 20-ti dní

 

Složení - minerální krmivo obsahuje v Kg:
Methylsulfonylmethan (100%)

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Premin MSM - balení 5 kg
  Hana Reichová, 04.03.2024 11:17:30
  Dobrý den, bylo by možné objednat balení 5 kg? Děkuji za informaci. HR
  • RE: Premin MSM - balení 5 kg
   Jitka, 04.03.2024 11:23:59
   Dobrý den, ohledně objednání kontaktujte prosím kolegyni na: kamila.vankova@kamir.cz nebo na tel. +420 603 521 317. Hezký den, Jitka.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].